150/2010 2010.11.25.

Jelentés a két ülés közötti időszakban történt fontosabb eseményekről, intézkedésekről,

Ács Város Önkormányzatának Képviselő-testülete a 220/2010. (IX. 29.) sz. kt. határozatát az alábbiakra változtatja:
„Ács Város Képviselő-testülete, mint a 8151. számú (Komáromi út) szilárd burkolatú közút tulajdonosa az S+R Kft. által a Penny Market Áruház kapcsán tervezett út rácsatlakozás kiépítéséhez a tulajdonosi hozzájárulását megadja azzal a feltétellel, hogy az építtetőnek kötelessége az áruházi bekötőút építésénél az esővíz elvezető hálózatra egy tisztító aknát kialakítania, annak tisztító nyílását az útburkolat szintjére felemelnie és a 835/2. hrsz-ú zárt hálózat tisztításáról és karbantartásáról saját költségén gondoskodnia, valamint saját költségén, térkő lerakásával kiszélesíteni az áruház telekhatára mentén a Zúgó utca és az áruház bejárata, járdaszakaszt. A járda kiszélesítése 170 cm szélességre történik. A járda kiszélesítéséhez szükséges térkő mennyiséget (kb. 35 m2) Ács Város Önkormányzata biztosítja.