257/2010 2010.11.25.

A volt zárda épületének bérbeadása

Ács Város Önkormányzatának Képviselő-testülete 2011. április 1. – 2015. december 31. napjáig bérbe adja a Memfó Kft. (2941 Ács, Zichy Park 1.) részére az ácsi 2353/2 hrsz. alatt felvett, természetben Ács, Gyár utca 12. szám alatt megtalálható ingatlant rehabilitációs foglalkoztató (iroda, műhely) céljára azzal a kikötéssel, hogy az ingatlanban található szükséglakások nem képezik a bérlet tárgyát, azokkal továbbra is az önkormányzat rendelkezik szabadon. A bérlő ezen helyiségek használatát nem akadályozhatja, illetve a több mint 100 éves épületen elvégzendő bármilyen felújítás, átalakítás előtt be kell szereznie a tulajdonos írásos engedélyét.
A bérleményért megállapított havi bérleti díj 120.000,- Ft, amelyet a bérbeadó minden évben felülvizsgál és a KSH által megállapított inflációs ráta mértékével korrigál. A bérlőnek biztosítania kell a „Zárda” elnevezésű ingatlanról kizárólagosan megközelíthető más ingatlanokra való bejutást, közlekedést.
A képviselő-testület felhatalmazza a polgármestert a szerződés aláírására jegyzői ellenjegyzés mellett.
Felelős: Lakatos Béla polgármester, Dr. Malomsoki István jegyző
Határidő: a szerződés megkötésére 2010. december 31.”

2010.12.31.