267/2010 2010.11.25.

Pályázat kiírása a városi televízió üzemeltetésére

Ács Város Önkormányzatának Képviselő-testülete elfogadja a városi televízió-műsor készítésére és a televízió üzemeltetésére vonatkozó, az előterjesztés mellékleteként csatolt bizottsági javaslatokkal módosított egységes pályázati felhívást azzal, hogy a vállalkozási szerződésben foglaltak az alábbiak szerint módosuljanak:
- 6.) Megrendelőt azonnali hatályú felmondás illeti meg, ha a Vállalkozó szerződéses kötelezettségeit megszegi és azt írásbeli felszólítás ellenére sem teljesíti (pótolja). Szerződéses kötelezettségnek tekintendők az 2.) pont szerinti szolgáltatások bármelyike.
- 15.) A szerződő felek jogvita esetén – hatáskörtől függően - kikötik a Komárom Városi Bíróság vagy a Komárom-Esztergom Megyei Bíróság kizárólagos illetékességét.
Felelős: Lakatos Béla polgármester, Dr. Malomsoki István jegyző