23/2011 2011.01.27.

Gárdonyi Géza Általános Iskola, Szakiskola, Óvoda és Bölcsőde alapító okirat

23/2011.(I.27.) sz. határozat
Ács Város Önkormányzat Képviselő-testülete a Gárdonyi Géza Általános Iskola, Szakiskola, Óvoda és Bölcsőde alapító okiratát kiegészíti a következők szerint:
a.) Az alapító okirat 18. pontjában beépítésre kerül az alaptevékenységek közé:
852024 Általános iskolai felnőttoktatás (5-8. évfolyam)
b.) Az alapító okirat 18. pontjában törlésre kerül:
Kiegészítő tevékenység: 682002 Nem lakóingatlan bérbeadása, üzemeltetése
Kisegítő tevékenysége: -
Vállalkozási tevékenysége: -
c.) Az alapító okirat 19. pontjában törlésre kerül:
Kisegítő- és vállalkozási tevékenysége ezek arányainak felső határa a szervkiadásaiban:
Kisegítő és vállalkozási tevékenységet nem végez.
d.) Az alapító okirat 26. pontjában törlésre kerül:
Típus szerinti besorolása
1. Tevékenységek jellege alapján: közszolgáltató
2. Közszolgáltató szerv fajtája: közintézmény
e.) Az alapító okirat 10. c.) pontjában beépítésre kerül:
Biztosítja a nappali rendszerű szakképesítés megszerzésére felkészítő oktatást 11-12. évfolyamon 315270100000000 számú könyvkötő, valamint kötészeti gépkezelő 31-140-010000-00-00 szakképzési területen.
f.) Az alapító okirat 10. d.) pontja helyébe az alábbi szövegrész kerül:
Sajátos nevelési igényű tanulók, gyerekek oktatása nevelése integráltan a többi tanulókkal, gyerekkel együtt, valamint külön szervezett osztályban, csoportban.
Fogyatékosság típusa: a.) beszédfogyatékos, enyhe értelmi fogyatékos sajátos nevelési igényű gyermeke, tanulók b.) a megismerő funkció, vagy a viselkedés fejlődésének tartós és súlyos rendellenessége, vagy súlyos rendellenessége miatt sajátos nevelési igényű gyermekek, tanulók. c.) a pedagógiai szakszolgálatokról szóló 4/2010.(I.19.) OKM rendelet 19.§ (4) bekezdése alapján megállapított sajátos nevelési igény megszüntetése és a tanuló, gyermek visszahelyezése.
Határidő: azonnal
Felelős: Lakatos Béla polgármester, dr. Malomsoki István jegyző