41/2011 2011.02.10.

Közbeszerzésekben való döntés - A Fő utca- Gyár utca felújítása, valamint Sportpálya

41/2011.(II.10.) sz. határozat
Ács Város Önkormányzat Képviselő-testülete a Fő utca- Gyár utca felújítása tárgyában kiírt tervezés egy részére pályázatot kíván benyújtani, a Fő utcától a Gyár utca OTP-ig terjedő szakasza és a Postaköz terveinek elkészítése tárgyában. Ennek érdekében felkéri a Különút Mérnöki Iroda Kft. (9022 Győr, Rákóczi F. u. 36.) vállalkozót, hogy a szerződés I. sz. mellékletéként árazott ütemtervet készítsen el úgy, hogy különítse el a Fő utca Zúgó utca – Igmándi utca közötti szakasz, illetve a Fő utcától a Gyár utca OTP-ig terjedő szakasz és a Posta köz terveinek elkészítését, költségtételeiben és időbeli megosztással, elsőbbséget élvezve a pályázaton szerepeltetni kívánt szakasz. A pénzügyi ütemezésben szereplő II. ütem díját az önkormányzat a II. félév végén fizeti ki.
Határidő: azonnal
Felelős: Lakatos Béla polgármester”