86/2011 2011.03.24.

Ács Város Önkormányzat Képviselő-testülete a Gárdonyi Géza Általános Iskola, Szakiskola, Óvoda és Bölcsőde alapító okiratának módosítása

Ács Város Önkormányzat Képviselő-testülete a Gárdonyi Géza Általános Iskola, Szakiskola, Óvoda és Bölcsőde alapító okiratát módosítja a következők szerint:

a.) Az alapító okirat bevezetőjének első mondata a következő szövegrésszel egészül
ki, amellyel a 99/2010. (IV.29.) sz. határozattal elfogadott egységes szerkezetű alapító okirat kerül módosításra:
b.) Az alapító okirat 18. pontjába beépítésre kerül:
Vállalkozási tevékenysége: -
c.) Az alapító okirat 19. pontjába beépítésre kerül:
19. Vállalkozási tevékenysége arányának felső határa a szerv kiadásában:
Vállalkozási tevékenységet nem végez.
d.) Az alapító okirat 13. pontjában a tanulólétszám az alábbiak szerint módosul:
Maximális tanulólétszám 1125 fő
e.) Az alapító okirat 13. pontjában az óvodai létszámok az alábbiak szerint módosulnak:
Gárdonyi Géza Általános Iskola Bóbita Óvodai Bölcsődei Tagintézménye 2941 Ács, Óvodaköz 2. sz. alatt 150 fő, a Kinizsi P. u. 21. sz. alatti kihelyezett óvodai csoportban 75 fő.

Határidő: azonnal
Felelős: Lakatos Béla polgármester, dr. Malomsoki István jegyző