104/2011 2011.04.14.

Kft. alapítása

104/2011.(IV.14.) sz. határozat
Ács Város Önkormányzatának Képviselő-testülete felkéri a polgármesteri hivatalt, hogy a gazdasági társaság alapító okiratát pontosítsa az alábbiak szerint:
• A társaság neve: Ács Város Fejlesztési és Közszolgáltatási Kft.
• A társaság székhelye: 2941 Ács, Gyár u. 23.
• A társaság első ügyvezetője Bakai István, akit az alapító 2011. május 1. napjától kezdve határozatlan időre választ meg.
• A gazdasági társaság az ügyvezetőt munkaviszony keretében foglalkoztatja havi bruttó 250.000 Ft munkabérért.
• A társaságot az alapító 1.000.000,- Ft készpénz törzstőkével alapítja.
• A gazdasági társaság fő tevékenységi köre: saját tulajdonú, bérelt ingatlan bérbeadása, üzemeltetése.
• A GESZ nyilvántartásaiban szereplő gépeket (traktor, fűnyíró, stb.) az alapító használatba átadja a társaság részére.
• A társaság ügyvezetése nem jogosult a tevékenységi körök módosítására, csak javaslatot tehet a társaság alapítójának.
Felelős: Lakatos Béla polgármester
Határidő: folyamatos”