13/2012 2012.02.01.

Jelentés a két ülés közötti idoszakban történt fontosabb eseményekrol, intézkedésekrol, valamint a lejárt határideju határozatok végrehajtásáról

13/2012.(II. 01.) sz. határozat

Ács Város Önkormányzatának Képviselo-testülete jóváhagyja, hogy az önkormányzat az ÉPÍTÉSÜGY 2011. pályázati kiírás szerint, a Fo u. 79. sz. alatti ingatlan helyreállítására vonatkozóan, saját forrást nem igénylo pályázaton részt vegyen. A képviselo-testület hozzájárul ahhoz, hogy amennyiben az önkormányzat elnyeri a Belügyminisztérium Építésügyi Foosztálya által meghirdetett ÉPÍTÉSÜGY 2011 címu pályázaton kért 3.956.140 Ft támogatási összeget, akkor a polgármester, jegyzoi ellenjegyzés mellett a támogatási szerzodést megkösse. Amennyiben a támogatási összeg módosul, a támogatási szerzodés megkötésérol, a szükséges saját forrás biztosításáról a képviselo-testület dönt.
Felelos: Lakatos Béla polgármester, Dr. Malomsoki István jegyzo
Határido: támogatási döntésrol szóló értesítés szerint.