77/2012 2012.03.29.

Ács Város Önkormányzat 2012. évi munkabérhitel szerzodése az OTP Bankkal.

77/2012.(III.29.) sz. határozat
Ács Város Önkormányzatának Képviselo-testülete megbízza Lakatos Béla polgármestert, hogy munkabér fizetés céljára éven belüli lejáratú, munkabérhitel szerzodést kössön az OTP és Kereskedelmi Bank Nyrt. Észak-dunántúli Régió Tatabányai Fiókjával.
A hitel összege: 35 652 000,-Ft, azaz Harmincötmillió-hatszázötvenkettoezer forint.
A hitel kezdo idopontja: 2012. április 01.
A hitel lejárata: 2012. december 21.
Ács Város Képviselo-testülete kötelezettséget vállal a hitel visszafizetésére, valamint arra, hogy a hitel futamideje alatt költségvetésének összeállításakor a felvett hitelt és járulékait betervezi és jóváhagyja, minden más muködési kiadást megelozoen, és az OTP Bank Nyrt. részére az OTP Bank Nyrt.-nél, illetve más pénzügyi intézménynél vagy a Magyar Államkincstárnál vezetett – fizetési - és alszámlájára (ahol ezt jogszabály nem zárja ki), továbbá a költségvetési szervei fizetési számláira felhatalmazáson alapuló beszedési megbízást biztosít.
A Képviselotestület megbízza Lakatos Béla polgármestert és Dr. Malomsoki István jegyzot a hitel egyéb feltételeiben történo megállapodásra és a fentiek szerinti hitelszerzodés aláírására.
Határido: azonnal
Felelos: Lakatos Béla polgármester