87/2012 2012.04.26.

Iskola átszervezés

87/2012.(IV.26) sz. határozat
Ács Város Képviselo-testülete a Gárdonyi Géza Általános Iskola, Szakiskola, Óvoda és Bölcsode közös igazgatású közoktatási intézményben megszünteti a Fo u. 69. sz. alatti telephelyet, 2012. július 1. napjával.
A Képviselo-testület a Gárdonyi Géza Általános Iskola, Szakiskola, Óvoda és Bölcsode intézménytol a Városi Sportcsarnokot a Bartók Béla Muvelodési Ház, Könyvtár és Városi Sportcsarnok intézményhez szervezi át, 2012. július 1. napjával.
A képviselo-testület felkéri az érintett intézményvezetoket, hogy az átszervezésnek megfeleloen módosítsák és dolgozzák át a hatáskörükbe tartozó önkormányzati és intézményi szintu dokumentációkat, továbbá amelyeket szükséges, terjesszék a képviselo-testület elé jóváhagyásra.
Határido: folyamatos
Felelos: Lakatos Béla polgármester,