90/2012 2012.04.26.

Iskola átszervezés

90/2012.(IV.26) sz. határozat
Módosító okirat

Ács Város Önkormányzat Képviselo-testülete a Bartók Béla Muvelodési Ház, Könyvtár alapító okiratát módosítja az államháztartásról szóló törvény végrehajtásáról szóló 368/2011. Korm. rendelet 5. § (1)-(2) szerinti tartalommal, amellyel a 194/2011.(VI.29.) sz. határozattal elfogadott egységes szerkezetu alapító okirat kerül módosításra.

a) Az alapító okirat 1. pontja az alábbiak szerint módosul:
A költségvetési szerv neve: Bartók Béla Muvelodési Ház, Könyvtár és Városi Sportcsarnok

b) Az alapító okirat 2 pontja az alábbi szöveggel egészül ki:
Telephely: 2941 Igmándi u. 1.

c) Az alapító okirat 6. pontjából az alábbi szöveg törlésre kerül:
Ács Város Önkormányzat hivatalos lapjának felelos kiadója.

d) Az alapító okirat 6. pontja az alábbi szöveggel egészül ki:
Ács Város Önkormányzat hivatalos lapjának felelos szerkesztoje.
A gyermek- és ifjúsági sport, az utánpótlás nevelés biztosítása.
A tanórán kívüli szabadido sport feltételinek fejlesztése, valamint az iskolán kívüli önszervezodo sporttevékenység feltételeinek elosegítése.

e) Az alapító okirat 9. pontja az alábbi szöveggel egészül ki:
931102 Sportlétesítmények muködtetése, fejlesztése

f) Az alapító okirat 16. pontja az alábbiak szerint módosul:
Foglalkoztatottjainak jogviszonya alapesetben közalkalmazott, melyekre a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény az irányadó. Egyes foglalkoztatottjainak a jogviszonya munkavállaló, melyekre nézve a munka törvénykönyvérol szóló 2012. évi I. törvény az irányadó. Egyéb foglalkoztatásra irányuló jogviszonyra a Polgári Törvénykönyvrol szóló 2009. évi CXX törvény az irányadó.

g) Az alapító okirat 17. pontja az alábbi szöveggel egészül ki:
A Városi Sportcsarnok épülete, mely a 1224/3 helyrajzi szám alatt van nyilvántartva
6.290 m2 nagyságban.

A Bartók Béla Muvelodési Ház, Könyvtár módosító okiratát Ács Város Önkormányzat Képviselo-testülete 90/2012. (IV.26.) sz. határozatával fogadta el, amely 2012. július 1.-én lép hatályba.
Ez az alapító okirat Ács Város Önkormányzat Képviselo-testülete 194/2011.(VI.29.) számú határozatával elfogadott egységes szerkezetu alapító okiratot módosítja.

Határido: azonnal
Felelos: Lakatos Béla polgármester, dr. Malomsoki István jegyzo