75/2007 2007.04.26.

Beszámoló a Polgármesteri Hivatal működéséről

Ács Nagyközség Képviselő Testülete megállapítja, hogy a beszámolási időszakban a Hivatal zavartalan működéséhez szükséges személyi és tárgyi feltételek alapvetően biztosítottak voltak. A hivatal hatósági munkája törvényes, az önkormányzati kötelező és önként vállalt feladatok végrehajtása során az apparátus tevékenysége eredményes. Ezért a Képviselő Testület a Polgármesteri Hivatal hatósági feladatairól és működéséről szóló beszámolót elfogadta az alábbi kiegészítésekkel:
- a hivatali tevékenység működési feltételeinek javítása és korszerűbbé tétele érdekében a Képviselő Testület szükségesnek tartja a számítástechnikai és irodaautomatizálás fejlesztését,
- a jelenlegi nem megfelelő információáramláson való változtatás,
- hetenkénti munkaértekezlet tartása annak érdekében, hogy a dolgozók ne csak a részfeladatokat lássák, de a célokat is, amelyekért dolgoznak,
- a Polgármesteri Hivatal elavult bútorzatának folyamatos felújítása,
- a polgármester irodájából hiányzó számítógép beszerzése,
- a hivatali dolgozók egységes leterheltségének kialakítása,
- a munkatársaknak a hivatali igényekhez igazodó képzéseken való részvétele.