97/2007 2007.05.24.

Előirányzat módosítás – folyószámla hitel

Ács Nagyközség Képviselő Testülete megbízza Csöbönyei Imre polgármestert, hogy a költségvetés bevételei és kiadásai ütemkülönbségéből adódó likviditási problémái áthidalása céljára folyószámlahitelt vegyen fel az OTP és Kereskedelmi Bank Rt. Közép-Dunántúli Régió Tatabányai Igazgatóságától.
A folyószámla hitel – keret összege: 30.000.000,- Ft, azaz harmincmillió forint.
A hitelkeret megnyitásának időpontja: 2007. július 01.
Ács Nagyközség Képviselő Testülete kötelezettséget vállal arra, hogy a hitel futamidejének éveiben költségvetéseinek összeállításakor a felvett hitelt és járulékait betervezi és jóváhagyja, minden más működési kiadást megelőzően.
A Képviselő Testület megbízza Csöbönyei Imre polgármestert a hiteltárgyalásokkal és a hitel felvételével.